Harem Altın Ürünleri
 

 

KIYMETLİ MADENLER TİCARETİ

Harem Altın Kıymetli Madenler Ltd.Şti. ,kıymetli maden ticareti faaliyetlerinin tüm alanlarında uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir. İstanbul'daki merkezi konumumuz kıymetli madenler ticareti için tedarikçilere erişilebilir bir pazar sunuyor. Ticaretini yaptığımız değerli madenler bankalar, kuyumcular,mücevher üreticileri ve yatırımcılar tarafından kullanılmak üzere yerel ve uluslararası pazarlarda satılıyor.

 

Borsa İstanbul üyesi aracı kurumlar vasıtasıyla dünyanın farklı ülkelerindeki  rafineri ya da madenlerden, uluslararası şirketlerden ve bankalardan temin ettiği Altın ve Gümüş başta olmak üzere tüm Kıymetli Madenlerin ticaretini, güçlü küresel ticari ilişkileri ve sahip olduğu network sayesinde tüm dünyada yapmaya devam etmektedir.

  

 

RAFİNASYON VE AYAR

Harem Altın olarak rafinasyon işlemlerinde en yüksek standartları olan dünyanın en büyük rafinerileri ile çalışma ilkesine sahibiz. Bu kapsamda hem LBMA (Londra Külçe Piyasası Birliği) 'a üye rafineriler hem de Türkiye'de Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın onayladığı rafineriler ile iş birliği yapıyoruz.


Harem Altın şubelerinde, XRF metodu ile kıymetli metal ön analizi yaparak müşterilimize ayar bilgisi vermekteyiz.Aynı zamanda Kıymetli metal analizleri için son teknoloji cihaz ve donanımlarla alanında uzmanlaşmış, TC. Darphanesinin onayladığı yetkili merkezler ile çalışmaktayız.

 

 

 

Harem Altın Ürünleri
Harem Altın Uluslararası Çözüm Resmi

 

 

 

ULUSLARARASI LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Kıymetli madenler tedarik zincirinin tamamında kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.Hizmetlerimiz arasında, bitmiş ürünün doğru pazarlarda satılması, bu değerli madenlerin etik tedarikçilerinden sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli madenlerin menşei ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik yer alıyor.  Kıymetli madenlerin transferini, lojistik sektörünün en güvenilir şirketleriyle sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

 

 

Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2