Harem Altın Ürünleri
 

KIYMETLİ MADENLER TİCARETİ

Harem Altın Kıymetli Madenler Ltd.Şti. ,kıymetli maden ticareti faaliyetlerinin tüm alanlarında uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir.İstanbul'daki merkezi konumumuz kıymetli madenler ticareti için tedarikçilere erişilebilir bir pazar sunuyor. Ticaretini yaptığımız değerli madenler bankalar, kuyumcular,mücevher üreticileri ve yatırımcılar tarafından kullanılmak üzere yerel ve uluslararası pazarlarda satılıyor.

 

Dünyanın farklı ülkelerindeki rafineri ya da madenlerden, uluslararası şirketlerden, banka ve aracı kuruluşlardan temin ettiği Altın ve Gümüş başta olmak üzere tüm Kıymetli Madenlerin ticaretini, güçlü küresel ticari ilişkileri ve sahip olduğu network sayesinde tüm dünyada yapmaya devam etmektedir.

 

Harem Altın bünyesindeki şirketlerin Borsa İstanbul’a üye olması ve Altın İthalat ve İhracat yetkisine sahip olması, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi fiyatları sunmamızı sağlıyor. 
 

  

RAFİNASYON VE AYAR

Harem Altın olarak rafinasyon işlemlerinde en yüksek standartları olan dünyanın en büyük rafinerileri ile çalışma ilkesine sahibiz. Bu kapsamda hem LBMA (Londra Külçe Piyasası Birliği) 'a üye rafineriler hem de Türkiye'de Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın onayladığı rafineriler ile iş birliği yapıyoruz.


Harem Altın şubelerinde, XRF metodu ile kıymetli metal ön analizi yaparak müşterilimize ayar bilgisi vermekteyiz.Aynı zamanda Kıymetli metal analizleri için son teknoloji cihaz ve donanımlarla alanında uzmanlaşmış, TC. Darphanesinin onayladığı yetkili merkezler ile çalışmaktayız.

 

 

 

Harem Altın Ürünleri
Harem Altın Uluslararası Çözüm Resmi

 

 

 

ULUSLARARASI LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Kıymetli madenler tedarik zincirinin tamamında kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.Hizmetlerimiz arasında, bitmiş ürünün doğru pazarlarda satılması, bu değerli madenlerin etik tedarikçilerinden sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli madenlerin menşei ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik yer alıyor.  Kıymetli madenlerin transferini, lojistik sektörünün en güvenilir şirketleriyle sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

 

BORSA İSTANBUL ARACILIK HİZMETLERİ

26 Temmuz 1995 tarihinde Borsanın açılmasıyla birlikte faaliyete geçen ilk piyasa olan “Altın Piyasası”, üye kuruluşlar tarafından yurt dışından ithal edilen altının tam rekabet şartlarında alım-satımının yapıldığı organize bir piyasadır. Harem Altın Grup bünyesindeki şirketler Borsa İstanbul üyesidir. Altın İthalat ve İhracat yetkisine sahip olan grup şirketlerimiz, külçe altın, hurda altın, dore bar ve gümüş ithalat ve ihracatını yapabilmektedir.

 

 

 

 

Harem Altın Borsa Aracılık Resmi
Harem Altın Mobil Uygulamalar Resmi

 

 

TEKNOLOJİK HİZMETLER

Harem Altın olarak sunduğumuz teknolojik hizmetler ile iş ortaklarımıza değer yaratıyoruz. Bayilerimize kendi ofis, mağaza ve web sitelerinde kullanmak üzere "TV'ye Kur Yansıt" ve "Web Sitesine Kur Ekle" gibi hizmetler sunuyoruz. İş ortaklarımız kendilerine sunulan bir  kontrol paneli sayesinde istedikleri ürün ve fiyatları özelleştirip yönetebiliyor.


Aynı zamanda Harem Altın olarak finans uygulamalarımız aracılığıyla sektörün lider bilgi platformu misyonunu da üstleniyoruz. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğumuz finansal bilgi platformundan ; en hızlı ve güvenilir serbest piyasa fiyatlarına anında ulaşmak, ulusal ve uluslararası piyasaları takip etmek, sektöre ilişkin araştırma ve analizlerle ulaşmak mümkün.

 

 

 

 

 

 

 
Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2