Altın Ölçme

 

HAREM ALTIN

Harem Altın Ve Kıymetli Madenler Ltd. Şti.’nin temelleri 1980’li yılların başında Kapalıçarşı’da atıldı. Sektörünün lideri olma vizyonuyla yola çıkan Harem Altın, ilk günden itibaren de işinin merkezine kaliteli hizmet ve güveni koydu.

 

Harem Altın ve Kıymetli Madenler için en önemli kilometre taşlarında biri de 2006’da sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da modern kuyumculuk sektörünün üretim ve ticaret merkezi olan Kuyumcukent şubesini açmak oldu. Bu önemli ticaret merkezinde yer almak şirketin hem sektördeki hem tüketiciye ulaşmadaki gücünü pekiştirdi.

 

 

Sahip olduğu güven ve deneyim, teknolojik alandaki yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri, Harem Altın'ın Kıymetli madenler sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor.

 

 

 

Harem Altın, kıymetli maden ticareti faaliyetlerinin tüm alanlarında uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir.Altın ticareti içerisindeki konumu, Harem Altın Ve Kıymetli Madenler Ltd. Şti.’yi değerli madenler sektöründeki tüm işletmeler için ideal bir ortak kılıyor. Bu işletmeler arasında madenler, bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri, endüstriyel üreticiler ve bireysel yatırımcılar bulunuyor.


Harem Altın,Kıymetli metallerin değer zincirinin tamamında kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyor. Hizmetleri arasında, bitmiş ürünün doğru pazarlarda satılması, bu değerli metallerin etik tedarikçilerinden sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli metallerin menşei ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik yer alıyor.

 

Kapalıçarşı
Harem Altın Ürün

 

Harem Altın gramlık altın çeşitlerini tüketiciyle buluştururken, kıymetli metal olarak altının yanı sıra gümüş, platin ve paladyum alım-satımını gerçekleştiriyor.

Tüm bu hizmetleri sunarken her geçen gün sektördeki konumunu daha da sağlamlaştıran Harem Altın Kıymetli Madenler ,geride bıraktığı 40 yılda olduğu gibi gelecekte de istikrarlı sağlam büyümesini sürdürmek için çalışıyor.

 

VİZYON

Kıymetli Madenler uzmanlığını; kurumsal kimliğine yaraşır şube ve bayileri, dijital teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaları ve büyüyen müşteri portföyüyle geliştirerek Türkiye’nin sektör liderlerinden biri olmak. Global bir oyuncu olarak yurt dışı pazarlarda da güçlü bir varlık göstermek.Bulunduğumuz tüm pazarlarda altın piyasasında ilk akla gelen, fiyat belirleyici bir şirket olarak öne çıkmak.
 

MİSYON

Sürekli iyileştirdiği ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerin mevcut ve gelecek beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.Alanının en uzman ekipleriyle, sektörün en güvenilir ve yenilikçi şirketi olarak müşterilerin her zaman en yakınında yer almak.
Harem Altın Ürün 2
Harem Altın Ürün 3
 

DEĞERLER

Doğruluk: İşimizi, içinde bulunduğumuz toplumun değerlerinden ayrılmadan, büyük bir ciddiyet içinde ve doğruluktan ayrılmadan yaparız.

Dürüstlük: İşimizdeki en büyük itibarın dürüstlük olduğunun bilincinde olarak tüm müşterilerimiz ve sektördeki meslektaşlarımızla olan ilişkilerimizi ‘önce dürüstlük’ diyerek yürütürüz.

Güven: Varlığını ve gücünü müşterilerinin duyduğu güven ile kazanmış bir şirket olarak, bize duyulan güveni boşa çıkarmamak için tüm işlerimizde titizlikle hareket ederiz.
Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2