ALTIN ALIM SATIM HİZMETLERİ

 

Harem Altın ve Kıymetli Madenler  Ltd.Şti.,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fiziki tüm altın çeşitlerinde alım-satım hizmetlerini en yüksek kalitede vermektedir.


Harem Altın bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri ve yatırımcılar başta olmak üzere birçok sektöre kıymetli madenler ticaretinin tüm iş kollarında hizmet vermektedir.


Harem Altın ve Kıymetli Madenler  Ltd.Şti., faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. Harem Altın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve "Müşteri Tanı"prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.


Müşterilerine dünya standardında hizmetler sunan Harem Altın, Kıymetli madenler alanında Türkiye'nin ve sektörün öncü şirketlerindendir. Sahip olduğu güven ve deneyim, teknolojik alandaki yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri, Harem Altın'ın Kıymetli madenler sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor.

 

 

 

 

 


Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2