TV EKRANINA KUR YANSIT

Harem Altın sunduğu API 'ler ile iş ortaklarının dijital dönüşümlerini hızlandırabilmelerine katkı sağlamaktadır. Müşterilerimiz kendilerine sunulan API’lar ile, yayınlamak istedikleri döviz ve altın fiyatlarını özelleştirek kendi mağaza ve ofislerinde kullandıkları TV ekranlarına yansıtabilmektedir.

Hesabım

WEB SİTENE KUR EKLE

Harem Altın, iş ortaklarının web sitelerinde yayınlayacakları fiyat bilgilerine daha hızlı ve kolay erişmelerini sağlamak adına HTML kodları sunmaktadır. Size sunulan bu yöntem ile döviz ve altın fiyatlarını istediğiniz marjlar ile ayarlayarak kolaylıkla web siteniz yerleştirebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Hesabım

XML ve FIX API

XML ve API'ler, farklı iki web sitenin ve sistemlerin birbirleriyle etkileşime girmesini ve veri alışverişi yapmasını sağlayan bir yazılımdır.Sunduğumuz API'lar, döviz ve altın fiyatlarına hızlı ulaşmak, web sitenizin ve sistemlerinizin işlevselliğini arttırmak ve bu süreçleri otomatik hale getirmek için kullanılır. Döviz kurları ve altın fiyatları API'lerimizi kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvur

E-ticaret Siteleri için FIX Kur

Harem Altın'ın, döviz ve altın fiyatlarına endeksli e-ticaret siteleri için geliştirdiği bir ürünüdür. Aldığınız ve sattığınız ürünlerin fiyatlarının anında Harem Altın sisteminden alınmasını ve sattığınız ürünün otomatik olarak Harem Altın'dan satın alınmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem, altın ve dövize endeksli ürünlerinizin satış sürecinin hızlanmasına ve kazancınızın artmasına katkı sağlamaktadır.

Başvur
Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2