Harem Altın Canlı Piyasalar Resmi

HAREM ALTIN FİNANS UYGULAMALARI

 

Harem Altın iş süreçlerini dijitalleştirme konusunda sektörün öncü şirketlerinden biridir. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğumuz finans platformları üzerinden kullanıcılar, altın ve döviz fiyatlarını canlı olarak takip ederken, anlık olarak piyasadaki gelişmelerden haberdar olabiliyor. Bugüne kadar çok sayıda kullanıcıya ulaşan ve sürekli güncellenen uygulamalarımız, zengin içeriğiyle de finansal okur yazarlık anlamında kullanıcılarına adeta piyasa rehberliği yapıyor.

 

CANLI PİYASA EKRANI

 

Harem Altın'ın kullanıcılarına sunduğu Canlı Piyasa ile özelleştirilebilir gösterge paneli sayesinde tek bir ekrandan piyasalardaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlediğiniz panolar ile kendi takip panelizi yaratabilir zaman kaybetmeden tek bir ekrandan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

HAREM ALTIN MOBİL UYGULAMA

 

○ Tüm altın fiyatlarını ve döviz kurlarını canlı olarak takip edebilirsiniz.


○ Kişisel varlık yönetim takibi ile yaptığınız tüm işlemlerin değerini tek yerden anında takip edebilirsiniz.


○ Takip listesi oluşturarak ilgilendiğiniz döviz ve altın fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


○ Kar/Zarar hesaplama aracı ile yaptığınız yatırımların değerlerini ölçebilirsiniz.


○ Çevirisi sayesinde birçok döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayarak doğru fiyat bilgilerine anında erişebilirsiniz.


○ Tüm altın ve döviz kurları için ister değere ister orana göre özel bildiri alarmı kurarak hedeflediğiniz fiyat doğrultusunda otomatik bilgilendirirsiniz.


○ En doğru analiz ve en güvenilir haberler ile finans piyasalarını takip edebilirsiniz.


○ Telefon bildirimleri ile tüm finans gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Harem Altın Mobil Uygulama Resmi

 

 

Harem Altın Portföy Takibi
    

PORTFÖY TAKİBİ

 

Para piyasasında yatırım takibi büyük önem taşır.Harem Altın'ın finans uygulamalarında kullanıcılara sunduğu varlık takip yönetimi ile yapmış olduğunuz yatırımların anlık değişim miktarlarını takip ederken, sektöre ilişkin araştırma ve analizler ile derin bir bilgiye ulaşabilir,yapacağınız işlemler için fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

○ Kişisel varlık yönetim sayfası ile yaptığınız tüm yatırımların kar zarar durumunu tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.


○ Takip listesi oluşturarak ilgilendiğiniz döviz ve altın fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

○ Özel bildiri alarmı kurarak tüm altın ve döviz kurlarındaki cazip fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2